„Dovanų bankas“
2010 - 02 - 25, Ketvirtadienis 14:58Praėjusią savaitę atšventęs savo gimtadienį, priėjau vieną svarbią išvadą, susijusią su dovanomis: draugams ir artimiesiems kyla daug rūpesčių, kaip išrinkti pačią tinkamiausią dovaną. Galvą tenka sukti ir dėl kainos, ir dėl to, kokios būtent dovanos reikia. Esu ir pats ne kartą patekęs į tokią situaciją, kai laužau galvą, ką padovanoti, kad nebūtų banalu ir atitiktų galimybes.
Siūlau savo idėją, kaip dovanas paversti draugus vienijančiu užsiėmimu ir sukaupti pinigų įsimintinai dovanai. Tam reikia draugams įsteigti „Dovanų banką“. Susitarti su draugais, kad dovanos bus dovanojamos tik per jubiliejus (kas penktąjį gimtadienį). Kasmet draugai gimtadienio proga į „Dovanų banką“ įdeda sutartą piniginį indėlį. Atėjus jubiliejinei datai už per penkerius metus sukauptą sumą nuperka vertingą dovaną. Gal net prasminga pasiteirauti ir draugo, kokios dovanos jis lauktų.
Šį sumanymą siūlau ne tik savo draugams, bet ir blogo skaitytojams, kurie, kaskart sveikindami savo draugus, susiduria su minėtomis problemomis. „Dovanų bankas“ – tai patogu, racionalu ir prasminga. Na, o gal ir koks tikras bankas galėtų teikti „dovanų iždininko“ paslaugas, dar ir palūkanos prisidėtų.
Tai gerų gimtadienių ir malonių dovanų.


2010 - 02 - 28, 0:18
hm… man tai visad mielos dovanotoju rankom padarytos dovaneles :) ir nesvarbu ar tai tusinuku nupiestas atvirukas ar ziauriai skanus obuoliu pyragas!
2010 - 02 - 27, 13:30
Va kokios dovanos reiktų veršių tautai, kurią aplenkė šį kart braliukai latviai:
http://www.lrytas.lt/?data=20100226&id=pas26_a3100226&sk_id=99&view=2
2010 - 02 - 27, 12:14
Apreiškimai
Patogumai
Kai aš pamatysiu gyvenimo tikslą, tai ir parodysiu jį kitiems. Kiti galės siekti, o aš gulėsiu lovoj ir lauksiu, kol pasiekę atneš man.
Ir man bus geriau gulėti, nes jau žinosiu, kodėl guliu.
Juozas Erlickas
2010 - 02 - 25, 20:32
Ilgius suskubo pirmas parašyti apie labdarą. Tokio pageidavimą esu išreiškęs draugams kiek seniau. Vieni nesuprato, kiti entuziastingai pritarė šiai idėjai – ne pirko dovanas, o pervedė pinigų labdaros organizacijai.
Tokios dovanos pliusai – dovanotojui nereikia sukti galvos dėl dovanos, pinigų (daiktų ar pan.) gauna tas, kuriam labiau reikia, žmonės sužino apie gerus darbus darančias organizacijas (o gal kada prisidės ir ne kieno gimtadienio proga), džiaugsmas, padėjus kitam, yra (tikriausiai) didesnis nei gavus dovaną…
2010 - 02 - 25, 19:06
Labai gera idėja. Ir gan tokia įdomi net atrakcija pavadinčiau.
2010 - 02 - 25, 18:13
Matomai, tanku pramones lobistai Vilniaus merui padare itin didele itaka… Antraip argi butu Vilniaus gatvese tiek duobiu, kuriuose vieni juokai rata nusilauzti? :(
2010 - 02 - 25, 16:56
liuks! papildoma funkcija – galima surinktą sumą pervesti jubilijato pasirinktai labdaros organizacijai. Bankai galėtų pakonkuruoti, kuris host’ins tokį projektą, suteikdamas patrauklias sąlygas.